Вітаємо переможців ІІ етапу VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Місце |
Переможець |
Назва закладу |
Вчитель |
Серед учнів 5-х класів |
|||
І ІІ ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ
Відзначити |
Тупчій Софія Дядченко Богдан Сіваєв Богдан Безверхня Ірина Свиридюк Валерія Усольцева Владислава Вітьман Дарина
Воронова Дар'я Столяр Олександра |
НВК №7-колегіум НВК №17 ЗОШ №3 НВК- міська гімназія УСШ №12 ЗОШ №5 НВК №7-колегіум
ЗОШ №11 ЗОШ № 3
|
Глобчак С.В. Островський Р.В. Прокопчук В.Я. Бутулінська Т.М. Гонтарук Т.Л. Синиця С.В. Ганич С.М.
Мельник Ю.В. Прилуцька Л.Г.
|
Серед учнів 6-х класів |
|||
І ІІ ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ |
Данішевська Олександра Жупаник Марія Мазуренко Анна Вінарська Анна Рогова Анастасія Ульянова Дар'я Пустомитенко Тетяна
|
ЗОШ №14 НВК-міська гімназія ЗОШ №8 ЗОШ №9 ЗОШ №14 ЗОШ №5 ЗОШ №11
|
Золотніцька Л.П. Залізко Л.М. Тодорчук Л.Є. Приходько З.Д. Кузьменко О.М. Синиця С.В. Баліцька Л.А. |
Серед учнів 7-х класів |
|||
ІІ ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ
|
Беженар Євгенія Лопушанська Ірина Гут Назар Лагуш Ірина Туржанська Олена |
НВК-міська гімназія НВК№7-колегіум ЗОШ №3 ЗОШ №9 НВК №17 |
Островська В.І. Глобчак С.В. Прилуцька Л.Г. Яременко Л.В. Прокопенко О.Д. |
Серед учнів 8-х класів |
|||
І ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ
Відзначити |
Герасименко Максим Поліщук Анастасія Бевзюк Яніна Затарахкан Анна Цикалюк Давід
Звєрєва Анна Коваленко Софія Бороздіна Анастасія |
НВК – міська гімназія ЗОШ №1 ЗОШ №1 НВК-міська гімназія ЗОШ №3
ЗОШ №11 ЗОШ №1 НВК - гімназія |
Шевченко І.Г. Шпеник С.В. Шпеник С.В., Цимбал Г.М. Бутулінська Т.М., Жовтюк Л.В. Вечерук Л.М.
Ємельянова В.В. Черкавська О.Й. Музика О.В., Жовтюк Л.В. |
Серед учнів 9-х класів |
|||
І ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ
Відзначити |
Дзисюк Дарія Чапуріна Валерія Кравець Олена Сорокіна Анна Гуцал Анастасія
Чеканюк Юлія Мальцева Аліна Герасименко Тимофій Бень Ірина Деркач Ольга Мерешко Владислав |
НВК №17 ЗОШ №11 НВК №17 НВК-міська гімназія УСШ №12
ЗОШ №8 ЗОШ №11 НВК-гімназія ЗОШ №11 ЗОШ №3 ЗОШ №3 |
Кравець В.М. Мамчур І.М., Захарченко А.П. Кравець В.М. Пархета Ж.М. Костюк Т.В.
Тодорчук Л.Є. Мамчур І.М. Шевченко І.Г. Ємельянова В.В. Прилуцька Л.Г. Закорчменна Н.А. |
Серед учнів 10-х класів |
|||
І ІІ ІІІ ІІІ ІІІ
Відзначити |
Бортніченко Владлена Глобчак Дар'я Таран Ірина Заболотна Софія Степовик Анна
Ямчук Аліна Шуляк Катерина Кравченко Іванна |
НВК – міська гімназія ЗОШ №11 ЗОШ №14 ЗОШ №3 ЗОШ №3
ЗОШ №11 НВК №17 ЗОШ №9 |
Молоканова В.М. Лиса К.В., Ємельянова В.В. Золотніцька Л.П. Прокопчук В.Я. Бондаренко Г.С.
Третьяк С.М. Островський Р.В. Ярова В.П. |
Серед учнів 11-х класів |
|||
І ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ
Відзначити |
Мамбик Антоніна Войтович Вікторія Прокопенко Катерина Ганич Ірина Дегнера Анастасія Поліщук Альона
Злиденна Анна |
ЗОШ №3 ЗОШ №1 НВК – міська гімназія НВК №7-колегіум ЗОШ №14 ЗОШ №11
НВК-міська гімназія |
Прокопчук В.Я. Шпеник С.В. Залізко Л.М. Стулова Л.В. Ярова О.В. Лиса К.В.
Король Н.М. |
Бажаємо успіхів у ІІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!!!!